piątek, 14 czerwca 2013

DIY FURNITURE

Każdy młody człowiek/student, przenoszący się na "swoje" chce mieć pięknie umeblowane    mieszkanie. Budżet często nie pozawala na szaleństwa, ale wystarczy trochę chęci i inspiracji aby stworzyć coś   niesamowitego a zarazem użytkowego. Postanowiłam, zainspirowana zdjęciami DIY Home na Pinerest sama zabrać się za robienie nietuzinkowych   mebli.
Moje zamówione farby i skrzynki muszą poczekać, zaważywszy, iż teraz jestem zawalona nauką na studiach,   przed egzaminami.
Poniżej pokazuję inspiracje dla wszystkich tych, którzy uwielbiają tworzyć oraz niecodzienne meble.
Głównie, poniższe ilustracje przedstawiają palety drewniane, koszt jednej nowej sztuki wynosi (takie jakie    zostały użyte na ilustracjach) około 30 zł, możecie ją znaleźć na przykład TUTAJ <KLIKNIJ>, plus innego rodzaju potrzebne elementy i ich ceny są znacznie niższe   niż zakup    identycznego mebla w sklepie. Przykład, który pierwszy przychodzi mi na myśli to stolik do kawy  wykonany z  palety i kółek od wózka sklepowego, którego koszt w "modnych" salonach meblowych  jest szokujący a metodą "zrób  to sam" lwia część pieniędzy zostaje w naszej kieszeni.

Pierwsze zdjęcie jest pomysłem ciekawej szafki na buty, niebawem podobny "mebel" zagości u mnie w   mieszkaniu<3Brak komentarzy:

Prześlij komentarz